CASTING ONLINE DO FILMU FABULARNEGO

Do ważnej roli, w międzynarodowej produkcji filmowej, planowanej na sierpień 2020, poszukujemy DZIEWCZYNKI w wieku 12 – 16 lat, uczącej się grać na pianinie.
UWAGA WAŻNE. Casting odbędzie się wyłącznie metodą online. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 791 993 949. Znasz kogoś kto pasuje do roli ? Koniecznie odznacz go w komentarzu, LUB przekaż dalej informację.

I ETAP
ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO DNIA 23 MARCA NA ADRES
outside.casting.online@gmail.com w tytule wpisujemy Film sierpień 2020
WG. WZORU zamieszczonego poniżej
imię i nazwisko dziecka,
datę urodzenia
imię i nazwisko opiekuna prawnego
kontakt telefoniczny oraz adres mailowy do korespondencji
ORAZ ZAŁĄCZNIK

1. Dwa Zdjęcia portretowe (upięte włosy oraz druga wersja w rozpuszczonych)
2. Zdjęcie calej sylwetki

Wykonane aparatem w telefonie - na tle jasnej ściany, najlepiej w świetle dziennym.
Prosimy o stonowane kolory ubrań (szarości, granaty) oraz brak makijażu.

3. W miarę możliwości krótkie nagranie video przesłane przez www.wetransfer.com lub jako link na youtube - przedstawienie się, krótka informacja o sobie - wiek, zainteresowania, ewentualine doświadczenie filmowe lub sceniczne. Jeśli jest możliwosć to maksymalnie minuta gry na fortepianie, pianinie - utwór dowolny.

 Ze względu na duże zainteresowanie i możliwości techniczne skrzynek emailowych bardzo prosimy o przesyłanie MAKSYMALNIE trzech zdjęć (dwa portrety oraz sylwetka). Wszelkie materiały wideo proszę przesyłać jako LINK do wetransfer lub link do nagrania na youtube, nie jako załącznik do wiadomości. Dziękujemy.

 

#casting #film #mlodaaktorka #castingonline #outsidecasting #rolawfilmie #youngactors #onteset #castingcall #castingalert #instacasting #nastolatka #szkolamuzyczna #stayathome #stayclose #creativitywillnotbecancelled #dzialamy